دوستای خوب زیستک، سلام!

امیدواریم بعد از شنیدن اسم آزمون تعیین سطح اونم برای درس زیست‌شناسی تازه اونم واسه اولین‌بار در تاریخ! آدرنالین خونتون به طرز خطرناکی بالا نرفته باشه :))

ما توی زیستک با استفاده از تجربیات چندین ساله‌مون متوجه شدیم که خیلی از بچه‌هایی که با زیست مشکل دارن، در حقیقت نمی‌دونن که چطور باید زیست بخونن! (وگرنه درس شیرین‌تر از این درس؟) بنابراین امکانی رو فراهم کردیم که بتونید با استفاده از اون نقاط ضعف روش مطالعه‌تون رو دقیقاً پیدا کنید و روی اونا کار کنید (البته که به کمک زیستک) تا رفته رفته به یه زیست‌شناس تبدیل شین.

اما ما دقیقاً چیکار کردیم؟ ما اومدیم زیست‌شناسی رو بر اساس روش مطالعۀ اصولی و استانداردش به چند بخش تقسیم کردیم و برای هر بخش سوالاتی رو توی آزمون طراحی کردیم. شما به سوالات جواب میدین، ما هر بخشی رو که مشکل داشته باشین از جواب‌هاتون تشخیص می‌دیم و بهتون راهکار می‌دیم که برای رفعش باید چیکار کنین.

این سوالات از فصل گوارش زیست‌شناسی ۱ مطرح شدن که همۀ بچه‌ها (دهمیا، یازدهمیا و کنکوریا) بتونن از اون استفاده کنن. کاری که لازمه بکنین اینه که:

یک بار این فصلو (گوارش) به روش خودتون بخونین، آزمون تعیین سطح رو از همین پایین دانلود کنین، به سوالات جواب بدین و کلید خودتون رو از طریق فرم موجود در ادامه همین صفحه برامون بفرستین. ما در اسرع وقت جواباتون رو بررسی می‌کنیم و کارنامۀ تحلیلی آزمون تعیین سطحتون رو براتون می‌فرستیم (ایمیلتون فراموش نشه!). مطمئنیم که لذت می‌برین :)) راستی! همۀ این‌ کارایی که گفتیمو زیستک رایگان براتون انجام میده! پس حتما ازش استفاده کنین تا از دستتون نرفته

ارسال پاسخ آزمون تعیین سطح:

  پاسخ سوال یک
  ۱۲۳۴

  پاسخ سوال دو
  ۱۲۳۴

  پاسخ سوال سه
  ۱۲۳۴

  پاسخ سوال چهار
  ۱۲۳۴

  پاسخ سوال پنج
  ۱۲۳۴

  پاسخ سوال شش
  ۱۲۳۴

  پاسخ سوال هفت
  ۱۲۳۴

  پاسخ سوال هشت
  ۱۲۳۴

  پاسخ سوال نه
  ۱۲۳۴

  پاسخ سوال ده
  ۱۲۳۴